neděle 30. listopadu 2014

Relaxační víkend s mozaikou a organzou... a hlavně s Luckou :-)

Aneb skvělý způsob, jak si vyčistit hlavu a popovídat s kamarádkou, kterou člověk v poslední době z nejrůznějších důvodů moc často nevídá.

Poděkováním většina článků končí, já jím tentokrát netradičně začnu. Velké díky Magdě z CK Domeček, která tyhle úžasné pobyty organizuje. A neméně poděkování letí za Ladou za její "speciální ženské roztančené" cvičení a Vlaďkou za přípravu tvořivých kurzů. A hlavně báječné kamarádce Lucce, u které mám občas pocit, že by věty mohla doříkávat za mě a jindy mě svým jiným pohledem poradí, nasměruje, usměrní :-) Holky, díky!!!

Tentokrát bylo na programu nejdříve zdobení zrcadla mozaikou (pro optimisty i tácy). Vlaďka nám to neulehčila prefabrikovanými čtverečky a musely jsme řezat pláty skla na dílky, jaké jsme si vymyslely (nebo jaké se zrovna podařily :-) Náplastí bylo dost, tak jsme se mohly vyřádit. V jednu chvíli jsem měla na stole takovéhle kousky a nastalo skládání "puzzle".


Variantu skládat moře a chobotnici jsem zavrhla s pocitem, že si to ulehčím, když to pojmu volně... ale stejně jsem se musela pekelně soustředit. Na druhou stranu jsme se s Luckou shodly, že si tím člověk krásně vyčistí hlavu, protože při řezání skla a hledání vhodných dílků fakt nešlo přemýšlet nad ničím jiným... takhle vypadala mezifáze...


A takhle kompletně vyskládané zrcadlo před vyspárováním.


 Ještě jednou s výhledem z hotelu a mým odrazem :-)


Jo, abych nezapomněla, Lucky zrcadlo v procesu, šla do kruhů...


V sobotu večer, po vyspárování mozaiky, jsme se naladily na organzu, brože, šperky a náušnice. Sice jsem je již dříve zkoušela, ale nadchl mě výber barev i ta změna materiálu, po tvrdém skle najednou splývavá jemná látka... takže mám novou brož, náušnice i prstýnek v námořnickém ladění a chuť se do organzy ještě někdy pustit :-)

Na závěr jedna společná fotka u recepce (jak jinak než s našimi novými kompletními poklady).


Kromě tvoření a cvičení, relaxace v sauně a vířivce nás čekalo tradičně i výborné jídlo.

Shodou okolností je dneska první adventní neděle. Letos nám to prostě krásně vyšlo. No řekněte, co je lepší než vstupovat do adventu odpočatí, naladění a vděční!

Díky!

Žádné komentáře:

Okomentovat