pondělí 14. září 2015

Ptáčci, co neodlétají do teplých krajin :-)

Mám narozeniny na začátku září, mám ráda podzim pro jeho barvy spadaného listí a přesto mi bylo vždycky tak nějak smutno, když jsem jako malá pozorovala ta hejna ptáků odlétající za teplem...

Od té doby uběhlo spoustu let a já se mezitím se stejnou intenzitou zamilovala i do polymerové hmoty. Je nekonečně barevná stejně jako podzim a na zimu nikam neodjíždí :-) Naopak chladné a deštivé dny jsou jako stvořené k točení kličkou ( myšleno u strojku "nudlovače", základní výbavy polymerového nadšence).

Letos jsem se na podzim ale důkladně a hlavně včas připravila! Mám vyrobenou véééélikou zásobu polymerových ptáčků, barevných, pruhovaných i jinak vzorovaných, s korálky i bez, romantických, vážných i veselých...A co je na nich nejlepší? Žádný z nich mi neuletí do teplých krajin. Ledaaaa, že by ho tam nějaká kamarádka vzala na dovolenou :-)
Jsou to hlavně ptačí brože, na tričko, na kabát nebo třeba na tašku, ale i školní batoh...
Schválně, jaký by se líbil Vám?

Růžový.......nebo do modra ...

A co oranžový?


Kdybyste si chtěli takového ptáčka také vyrobit, máte šanci - v listopadu bude ptáčkový kurz v MC Klubíčko (už víme datum - 4/11 od 19:30) a ráda Vás uvidím :-)
A pro netvořivé (nebo pokud zrovna nebudete mít čas) zájemce je tu možnost nákupu ptáčků v mém obchůdku na fleru.

Hezký den a všem stěhovavým šťastnou cestu!

Žádné komentáře:

Okomentovat